O NÁS

MEROL s.r.o. je od roku 2012  výhradním zástupcem Groz Engineering Tools (P) Ltd. pro Českou republiku a Slovensko. Pod značkou GROZ  je vyráběno olejové příslušenství té nejvyšší světové kvality.

Prodejní a distribuční síť značky GROZ je rozšířena ve více než 65 zemích.

GROZ po celém světě vždy převyšoval požadavky uživatelů olejového příslušenství. Každý produkt je vyráběn v rámci přísných postupů kontroly kvality, kterých je dosaženo v hi-tech výrobním prostředí.


V nejmodernějším výrobním závodě v indickém Dílí, rozkládajícím se na ploše více než 46 tis. metrů čtverečných, pracuje 2000 lidí.

GROZ je držitelem certifikátu ISO 9001:2000.Spol. MEROL s.r.o. (založena 1996) je rovněž  také výhradním zástupcem nizozemské olejářské značky 77 lubricants pro Českou republiku a Slovensko a předním distributorem  olejů a maziv Shell .

Spolupracujeme přímo nebo přes síť našich regionálních distributorů s více než tisícovkou firem všech kategorií a ze všech segmentů trhu - od živnostníků přes střední firmy až po nadnárodní koncerny.

Jakákoliv Vaše poptávka nebo technický dotaz je vždy vyřizován z naší strany s maximální pečlivostí a se zohledněním všech Vašich individuálních potřeb.

Jsme připraveni pomoci vám s řešením veškerých potřeb z oboru olejového příslušenství, olejů, maziv a vytvořit pro Vás individuální obchodní podmínky tak, aby spolupráce s námi byla pro vás přínosem.

Za kolektiv zaměstnanců MEROL

Milan Vondal – jednatel společnosti


Odkazy: www.merol.cz . www.77lubricants.cz